O nás

Společnost USCHOVAKODU.cz, s.r.o. vznikla z iniciativy advokátní kanceláře Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři s.r.o., specializované na oblast softwarového práva, která se pravidelně umísťuje jako velmi doporučovaná advokátní kancelář v oblasti IT práva v soutěži Právnická firma roku.

Proč úschova u nás?

Společníci a jednatelé USCHOVAKODU.cz, s.r.o. mají více než 15 leté zkušenosti s úschovou zdrojových kódů a poskytují úschovu významným firmám a orgánům státní správy.

Partneři

Partnerem společnosti USCHOVAKODU.cz, s.r.o. pro ověřování zdrojových kódů je společnost ATACO spol. s r.o., která disponuje celou řadou odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti analýzy a uchovávání zdrojových kódů softwaru.

Naši lidé

JUDr. Lukáš Jansa Společník a jednatel

Patří mezi přední odborníky na softwarové právo, publikoval desítky odborných textů z oblasti softwarového práva v časopisu IT Systems nebo na stránkách www.pravoit.cz. Přednáší na odborných konferencích a seminářích. Je spoluautorem odborné publikace „Softwarové právo“ a „Internetové právo“. Působil jako odborník na IT právo v Pracovní skupině pro soukromé právo Legislativní rady vlády, je členem IT sekce ČAK.

Mgr. Petr Otevřel Společník a jednatel

Patří mezi přední advokáty specializované na softwarové právo. Je autorem celé řady odborných článků z oblasti softwarového práva v časopisu IT Systems nebo na stránkách www.pravoit.cz. Přednáší na odborných konferencích a seminářích. Je spoluautorem odborné publikace „Softwarové právo“ a „Internetové právo“.

Ing. Karel Stýblo Odborný konzultant

Přední odborník na IT bezpečnost, přednáší na odborných konferencích a seminářích.

Ing. Rostislav BosákLídr týmu ověřovatelů

Má dlouholeté zkušenosti s vývojem informačních systémů i s vedením vývojářských týmů.